More

Kylie Sonique láska byla zasloužená vítězem « Rupaul’s Drag Race All Stars ‘sezóny 6, řekněme diváky

Šestý vítěz « Rupaul’s Drag Race All Stars » byl korunován během 2. září Finále a fanoušci jsou obecně potěšeni, kteří vyhráli. Ve skutečnosti, množství diváků, kteří voliči v našem nedávném hlasování řekl Kylie Sonique láska byl zasloužený vítěz. Tato krása královna z Gruzie původně soutěžila na druhé sezóně hlavní série v roce 2010, kde byla čtvrtá osoba hlasovala. Teď je v sále slávy vedle rádia Chad Michaels , Aljaška , trixie mattel , monet x změna , Trinity Tuck a Shea Coulee . Zde je kompletní výsledky ankety, pro koho si naše čtenáři mysleli, že si zaslouží být korunováni: 42% – Kylie Sonique láska 35% – ginger minj 15% – ra’jah O’Hara 8% – eureka Host rupaul charles učinil její rozhodnutí po vyčerpávající finále výzvy, ve které musely dívky psát texty na píseň Rupaulů « to je naše země » a vykonávají je na hlavní scéně. Po tom, že museli jít po dráze s tématem « All Star Sall of Fame Eleganza Etravaganza. » Mama ru si myslel, že Kylie by byl hodný velvyslanec nejvyšší čestu reality televize, zejména po její posílení přechodu na ženu. Kylie je nyní první transgenderový vítěz na některém z cyklů « Drag Race ». « Žít život ve své pravdě a lásce vždy vyhrává, » prohlásila Kylie na dráze po vítězství soutěže. Později mluvila přímo k divákům doma. « Čekal jsem na tento okamžik pro 11 mateřských let, » řekla v souvislosti s časem, kdy trvalo mezi sezóny. « To pro mě znamená všechno. Našel jsem se přes tažení. Drag byl můj život, je to moje úsporná milost. Dalo mi to místo pro vyjádření. A vyhrát tento titul je jen ujištění, že jsem následoval správnou cestu. Fena, nejsem snít. To je opravdu děje. Tohle je můj život. To je moje realita. A, fena, cítí se tak dobře. A cítí se tak dobře.  » Další výzva Kylieho vítězství v této sezóně bylo « Rumerican Horror Story: Coven dívky » v týdnu 6, díky svému záhadnému Jessica Lange zosobnění. Co se týče ostatních dívek, Ginger měl dvě výzva vítězství (« Pink Table Talk » a « Snatch Game of Love »), Ra’jah také nárokoval dva (« modrý míček » a « Drag Tots ») a Eureka získal jeden ( » Charisma, jedinečnost, nervové a talentové monology « ). « Rupaul’s Drag Race All Stars » Sezóna 6 Streamed na Paramount + po celém létě. 13. cyklus hlavní výstavy vysílal na VH1 dříve v tomto roce a byl nominován na devíti Emmy ocenění včetně nejlepšího hostitele reality a nejlepšího soutěžního programu.