More

« Big Brother 23 ‘Spoilers: Kdo je týden 9 nominací pro vystěhování 9. září?

Přemýšlel jsem, kdo týden 9 vedoucí domácnosti je a kdo nominovali na možnou vystěhování, ale nemohou čekat do nedělní epizody, aby zjistil? Pak si přečtěte, protože máme spoustu spoilerů « Big Brother ». Sledovali jsme živé živé živé a mají všechny šťavnaté detaily toho, co se děje v domě od konce živé epizody 2. září. Právo začalo # BB23 Odhlásil se ve čtvrtek, houseguests začínají vytrvalostní soutěž, která je měla viset na lana pro drahý život. Před odesláním show, derek Frazier a alyssa lopez padl. Zbytek houseguestů visel asi o 15 minut, dokud Claire rehfuss nechal volně za účelem (nemůže být hohl na dva týdny běží). Ona byla spojena se na zemi v krátkodobém pořadí Hannah Chaddha , Xavier prater a azah azah awasum . To vlevo pouze Kyland Young a tiffany mitchell na lanech. Ale pak Kyland klopýtal a Tiffany se stal hlavou domácnosti na druhý týden v řadě. Nezapomeňte, že minulý týden byla vyhozena jako HOH poté, co Claire vyhrála minci osudy soutěže. Tiffany nominoval Kyland a Sarah Beth steagall . Claire tyto nominace držely. A připojit se k nim v palební lince byl Xavier, který byl poslán jako trest za ztrátu síly soutěže veto. Na konci byla Sarah Beth poslána balení. V pátek Tiffany nominoval Xavier, ale je to jen zástupný symbol. Ostatní kandidátník, Alyssa, je cílem. To vše, co znamená mezi alyssou a vystěhováním je síla veto soutěže v sobotu. Tento POV přináší zingbot. Hlasujte v našem průzkumu, pokud jde o to, kdo byste chtěli vidět vystěhovaný 9. září nebo se vám líbí oba Alyssa, tak Xavier tolik, že chcete vidět náhradu v nominacích prostřednictvím POV? Ujistěte se, že v sekci komentářů s myšlenkami na # BB23 zatím. Ujistěte se, že váš « velký bratr » předpovědi ovlivnit naší reality televizní závodiště. Můžete měnit své předpovědi, dokud ne před epizodou Episode žije na CBS. Soutěžíte vyhrát $ 100 Amazon Dárkové karty a místo na naší « BB23 ». Podívejte se na naše pravidla soutěže a zvukujte s jinými fanoušky v naší reality televizní fórum. Přečtěte si více Zásilka Gold Derby Entertainment News.