More

« Big Brother 23 ‘Spoilers: Kdo vyhrál týden 9 vedoucí soutěže pro vytrvalost domácností na # BB23?

Zatímco minulý týden vedoucí konkurence domácnosti byla dokončena během živé show, tento týden nedospěl k závěru až do konce « Big Brother » epizoda 2. září jsme sledovali živé živé krmiva a mám všechny své « velkého bratra « 23 Spoilers, včetně toho, kdo vyhrál tuto vytrvalostní soutěž, aby se stal týdenem 9 Hoh. Všichni hosté se zúčastnili, včetně claire rehfuss kdo byl anonymní týden 8 hohl a dohlížel na vystěhování sarah beth steagall . Osm z nich vzal do lan na živé show hned poté, co poslali balení Sarah. V této klasické hře vytrvalost, houseguests visí na lana a rovnováhu na disky, jak se houpají kolem. Poslední osoba, která se stále drží, se stane novým HOH. Během konečné obchodní přestávky živé show, Derek Frazier padl. On byl brzy následován alyssa lopez, , který opravdu potřebuje vyhrát hlavu domácnosti titul, aby byla zajištěna v domě. Jakmile se živá epizoda skončila, soutěž se opravdu zahřála s Claire, která nechá jít záměrně (nemůže být hohl na dva týdny běží), následovala v rychlém sledu Hannah Chaddha , Xavier prater < / strong> a azah awasum . To vlevo jen kyland young a tiffany mitchell v lovu pro titul HOH. Kyland dostal cocky a uklouzl Tiffany hlavu domácnosti pro druhý týden v řadě. Minulý týden ztratila titul, kdy Claire vyhrála minci osudy soutěže. Claire držel Nominees Tiffany – Kyland a Sarah Beth. Třetí houseguest na sekání bloku byl Xavier, jako automatický trest za ztrátu síly soutěže veta. Očekáváme, že Tiffany nominuje Xavier jako pěšec s Alyssou jako cíl. Udržujte kontrolu zpět, jakmile budeme mít ty nominace, jakmile budou odhaleni na živých živých krmivech později v pátek. Ujistěte se, že váš « velký bratr » předpovědi ovlivnit naší reality televizní závodiště. Můžete měnit své předpovědi, dokud ne před epizodou Episode žije na CBS. Soutěžíte vyhrát $ 100 Amazon Dárkové karty a místo na naší « BB23 ». Podívejte se na naše pravidla soutěže a zvukujte s jinými fanoušky v naší reality televizní fórum. Přečtěte si více Zásilka Gold Derby Entertainment News.