More

A 15 éves Kaden Lebsack minden idők kedvenc „American Ninja Warrior” győztese?

Szeptember 13-án, hétfőn az „American Ninja Warrior” megkoronázta a 13. évad győztesét, és a rajongók már azon vitatkoznak, vajon ő a G.O.A.T. Kaden Lebsack, egy 15 éves, újonc versenyző a Colorado állambeli Castle Rockból, több tucat másik versenyzőt legyőzött, hogy megszerezze a trófeát az NBC hosszú távú tévés valóságshow-jában. Idén a korhatár 19-ről 15-re csökkent, így az időzítés tökéletes volt Lebsack számára a „Ninja Warrior” meghallgatására (mindössze 10 éves kora óta edz). Ő minden idők kedvenc nyertese? Szavazz az alábbi szavazásunkon, majd védd meg választásodat a megjegyzés rovatban.

A „Super K” néven ismert Lebsack a 13. évadban való megjelenés első pillanatától kezdve kiemelkedő volt. Az elődöntőben 4:13.92-vel a harmadik helyen végzett, csak Jay Lewis és Joe Moravsky mögött. A nemzeti döntőben Lebsack 1. szakaszának 2:13.95-ös ideje a negyedik helyen végzett Jake Murray, Kyle Soderman és Isaiah Thomas mögött. A 2. szakaszt 3:01.44-es élmezőnyével megúszta, majd a történelem első újoncává vált, aki 7:06.10-re ért el a 3. szakaszt. Lebsackot az utolsó embernek nyilvánították a 4. szakaszban, ahol az „American Ninja Warrior” győztesének ítélték.

Mit fog csinálni Kaden Lebsack a 100 000 dolláros pénzdíjjal? „Megígértem a családomnak, hogy elmegyek Disneylandbe” – mondta a helyi coloradói kiadványának. A sportoló ezt a tanácsot adta leendő versenyzőinek is: « Ha olyan keményen edz, amennyit csak tudsz, és soha nem adod fel, nagyon valószínű, hogy az álmaid valóra válnak. »

Az első öt „amerikai nindzsa harcos” győztese mind megbukott a 3. szakaszban, így nem igényeltek pénzdíjat: Levi Meeuwenberg, David Campbell, Brent Steffensen< /strong>, Brian Arnold és Joe Moravsky. A 7. évadban Geoff Britten és Isaac Caldiero egyaránt teljesítette a 4. szakaszt, bár Brittennek lassabb volt az ideje. Drew Drechsel volt az utolsó ember a 8., 10. és 11. évadban, és az utolsó próbálkozásával végre teljesítette a 4. szakaszt. Nemrég Daniel Gil megszerezte a trófeát a 12. évadban, amikor megnyerte a Power Tower rájátszását.

Ezt a 13. évadot további Covid-19 biztonsági protokollokkal forgatták, az országos döntőre pedig Las Vegasban került sor. Az „American Ninja Warrior” hétszeres Emmy-jelölt az NBC-nél, és négy alkalommal szerezte meg a legjobb ajánlatokat a legjobb versenyprogram kategóriában (2016-2019). A jelenlegi házigazdák Matt Iseman és Akbar Gbajabiamila.